FAVORIT LED TV 4011 SMART

FAVORIT LED TV 4011 SMART

15.999,00 ден.   Спореди

40"(102 CM.) LED TEЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080Р 200HZ CLEAR MOTION PICTURE ULTRA SLIM - ДИЗАЈН ОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2 HIGH CONTRAST SMART TV WI-FI FULL SMART APLICATION-FACEBOOK,YOUTUBE,BROWSE...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40"(102 CM.) LED TEЛЕВИЗОР FULL HD РЕЗОЛУЦИЈА 1920Х1080Р 200HZ CLEAR MOTION PICTURE ULTRA SLIM - ДИЗАЈН ОСВЕТЛУВАЊЕ: 300CD/M2 HIGH CONTRAST SMART TV WI-FI FULL SMART APLICATION-FACEBOOK,YOUTUBE,BROWSER ТЈУНЕР DVB T/C MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD,ОД DVB 2XHDMI 1.4;USB;PC;SCART;COMPONENT;RGB Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка