Favorit F265

12.600,00 ден.   Спореди

Замарзнувач; Капацитет 210 l; 6 фиоки


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 12.600,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Замарзнувач; Капацитет 210 l; 6 фиоки

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи