Favorit 12000 BTU

13.990,00 ден.   Спореди

Климатизер Favorit 12000 BTU.
Капацитет : Ладење W : 3.200; Греење W : 3.400
Енергетска класа: B
Потрошувачка : Ладење W : 1150; Греење W : 1200
Проток на воздух: m3/h 550
Ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 13.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Климатизер Favorit 12000 BTU.
Капацитет : Ладење W : 3.200; Греење W : 3.400
Енергетска класа: B
Потрошувачка : Ладење W : 1150; Греење W : 1200
Проток на воздух: m3/h 550
Капацитет на одвлажнување: L/h 1.4
Бучава: Внатрешна единица dB 32-40
Надворешна единица dB ≤54
Работно подрачје -5оC≤T≤43oC
Авто рестарт : Да
Sleep mode : Да
Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm 290×190×790
Нето тежина : 9кг.
Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm 540×320×780
Нето тежина : 34кг.
Разладувачки медиум : Freon R22
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка