Fantinel S'Helena Cabernet Sauvignon

840,00 ден.   Спореди

Производител: Fantinel Winery
Шифра на производ: 351084
UPC: 8009663101064
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија - Венеција
Катег...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 840,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Fantinel Winery
Шифра на производ: 351084
UPC: 8009663101064
Волумен [ml] : 750
Берба : 2005
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија - Венеција
Категорија : Кабернет Севињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка