Fantinel Roncaia Merlot

1.080,00 ден.   Спореди

Производител: Fantinel Winery
Шифра на производ: 351093
UPC: 8030588102508
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија - Венеција
Катег...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.080,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Fantinel Winery
Шифра на производ: 351093
UPC: 8030588102508
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Италија - Венеција
Категорија : Мерлот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи