Fantinel Borgo Tesis Chardonnay

485,00 ден.   Спореди

Производител: Fantinel Winery
Шифра на производ: 351087
UPC: 8009663085340
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Италија - Венеција
Кат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 485,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Fantinel Winery
Шифра на производ: 351087
UPC: 8009663085340
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 12.5
Потекло : Италија - Венеција
Категорија : Шардоне

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка