Fan DC 60x60x15mm Sleeve Bearing

149,00 ден.   Спореди

D6015SM-3 Cooler fan, 60x60x15 mm, sleeve bearing, medium speed, 3 pin connector, bulk package


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 149,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


D6015SM-3 Cooler fan, 60x60x15 mm, sleeve bearing, medium speed, 3 pin connector, bulk package

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка