Fan DC 40x40x10mm Ball Bearing 70mm wire

150,00 ден.   Спореди

Specifications
-Dimensions: 40 x 40 x 10 mm
-Rated voltage: 12 VDC, 50 mA
-Operation voltage: 6V~14V
-Starting voltage: 6V
-Insulation type: UL: Class A
-Speed (max): 4000 RPM ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 4 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications
-Dimensions: 40 x 40 x 10 mm
-Rated voltage: 12 VDC, 50 mA
-Operation voltage: 6V~14V
-Starting voltage: 6V
-Insulation type: UL: Class A
-Speed (max): 4000 RPM 10%
-Acoustical noise: 30 dB
-Mean Time Between Failure (MTBF): 30000 hrs
-Net weight: 15 g

Тип на вентилатор Case
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка