Fan DC 40x40x10mm 70mm wire

95,00 ден.   Спореди

D40SM-12A 40x40x10mm DC fan sleeve bearing, 12V 70mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 95,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


D40SM-12A 40x40x10mm DC fan sleeve bearing, 12V 70mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка