FAGOR CG-120
FAGOR CG-120
FAGOR CG-120
FAGOR CG-120

FAGOR CG-120

1.499,00 ден.   Спореди


Кафемат за филтер кафе
Јачина 750W
Капацитет 1,2L (12 чаши)
Систем против истекување
Индикатор


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кафемат за филтер кафе
Јачина 750W
Капацитет 1,2L (12 чаши)
Систем против истекување
Индикатор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи