FAGOR BBC-846

3.199,00 ден.   Спореди

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА
МОЌНОСТ 2000
МАЗНА ПОДЛОГА
ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ
ТЕРМОРЕГУЛАТОР
5 ПОЗИЦИИ НА ТЕМПЕРАТУРА
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА
МОЌНОСТ 2000
МАЗНА ПОДЛОГА
ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ
ТЕРМОРЕГУЛАТОР
5 ПОЗИЦИИ НА ТЕМПЕРАТУРА
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи