EXTREME

109.990,00 ден.   Спореди

P9X79 Deluxe LGA 2011,Intel i73930(3.20GHz),GeForce GTX560 1GDR5,HyperX Genesis 16GB,1600MHz DDR3 RAM,2TB HDD+120GB SSD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 109.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P9X79 Deluxe LGA 2011,Intel i73930(3.20GHz),GeForce GTX560 1GDR5,HyperX Genesis 16GB,1600MHz DDR3 RAM,2TB HDD+120GB SSD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

GeForce GTX560 a go ima so GeForce GTX1060 za 75k Intel I7-3930 a go ima istiot so GeForce GTX1060 i Intel I7-7700 za 75k i so tuka vredi use 35k? molim te