Extreme 3D Pro PC Joystick, 12 Action Buttons, Twist Handle and Rapid-Fire Trigger, Logitech Profiler Software, USB, 942-000005

2.726,00 ден.   Спореди

Extreme 3D Pro PC Joystick, 12 Action Buttons, Twist Handle and Rapid-Fire Trigger, Logitech Profiler Software, USB, 942-000005


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Extreme 3D Pro PC Joystick, 12 Action Buttons, Twist Handle and Rapid-Fire Trigger, Logitech Profiler Software, USB, 942-000005

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка