External Rack 2.5" USB 3.0 Natec Oyster2 for SATA

690,00 ден.   Спореди

OYSTER 2 - USB 3.0 external SSD/HDD 2.5'' SATA enclosure:
- compact size and slim profile,
- screwless,
- aluminum case provides very good heat dissipation and drive protection,
- high...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 752,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OYSTER 2 - USB 3.0 external SSD/HDD 2.5'' SATA enclosure:
- compact size and slim profile,
- screwless,
- aluminum case provides very good heat dissipation and drive protection,
- high data transfer speed (up to 5 Gbps),
- Windows 10 compatible.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка