External Rack 2.5" USB 2.0 for SATA U2S-5

340,00 ден.   Спореди

EE2-U2S-5 External USB 2.0 enclosure


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 340,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 348,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EE2-U2S-5 External USB 2.0 enclosure

Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка