EXPRESS card to eSATA (type 34mm)

759,00 ден.   Спореди

EXPRESS card to eSATA (type 34mm)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 759,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EXPRESS card to eSATA (type 34mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка