EURIDIKA

11.690,00 ден.   Спореди

P5G41T-M LX3,Intel Cel.D430 1.8GHz,VGA 256MB Onboard,Ram 2GB DDR3,1333MHz,500GB,DVD-RW Samsung 22x,Kingcase


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 11.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P5G41T-M LX3,Intel Cel.D430 1.8GHz,VGA 256MB Onboard,Ram 2GB DDR3,1333MHz,500GB,DVD-RW Samsung 22x,Kingcase

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка