Euchron 3-линиски тајмер EDT 900

1.062,00 ден.   Спореди

Дали во кујната, како хоби или во лабораторија, благодарение на едновремениот тајмер, овој часовник е совршен за различни мерни задачи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.062,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дали во кујната, како хоби или во лабораторија, благодарение на едновремениот тајмер, овој часовник е совршен за различни мерни задачи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка