Euchron-столен часовник EQW-1000

1.239,00 ден.   Спореди

Голем кварцен часовник со ползечка секундарница (отчукувањето на стрелката не се слуша).


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем кварцен часовник со ползечка секундарница (отчукувањето на стрелката не се слуша).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка