Estap SLIDING SHELF for depth d = 800mm (WxDxH 465mm x 525mm x 30mm)

2.177,00 ден.   Спореди

MREŽNA OPREMA - PASIVNA KOMUNIKACISKI ŠKAFOVI Estap Estap SLIDING SHELF for depth d = 800mm (WxDxH 465mm x 525mm x 30mm)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.177,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MREŽNA OPREMA - PASIVNA KOMUNIKACISKI ŠKAFOVI Estap Estap SLIDING SHELF for depth d = 800mm (WxDxH 465mm x 525mm x 30mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка