Espiritu de Chile Carmenere

550,00 ден.   Спореди

Производител: Espiritu de Chile
Шифра на производ: 654
UPC: 7809579801222
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Чиле
Категорија : Кармене...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Espiritu de Chile
Шифра на производ: 654
UPC: 7809579801222
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Чиле
Категорија : Карменере

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка