Espiritu de Chile Cabernet Sauvignon

550,00 ден.   Спореди

Производител: Espiritu de Chile
Шифра на производ: 351049
UPC: 7809579801215
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Чиле
Категорија : Кабе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Espiritu de Chile
Шифра на производ: 351049
UPC: 7809579801215
Волумен [ml] : 750
Берба : 2010
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Чиле
Категорија : Каберне Совињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка