Escudo Rojo Maipo

1.045,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351315
UPC: 7804462000089
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Чиле
Катего...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 1.045,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351315
UPC: 7804462000089
Волумен [ml] : 750
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 14
Потекло : Чиле
Категорија : Кабернет Савињон, Мерлот и Кабернет франц

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи