Ersa лемна станица

18.821,00 ден.   Спореди

Дигитална лемна станица за електроника каде што е потребно лемење со точно одредена температура.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 18.821,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитална лемна станица за електроника каде што е потребно лемење со точно одредена температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка