Eristoff

775,00 ден.   Спореди

Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 351116
UPC: 8410414000909
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Чиле
Категорија : Водка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 775,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Bacardi Limited
Шифра на производ: 351116
UPC: 8410414000909
Волумен [ml] : 1000
ALC [%/vol] : 37.5
Потекло : Чиле
Категорија : Водка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи