ERA SLIM 310NB, 300 000 pixel superslim for notebook, retractable cable+single side
ERA SLIM 310NB, 300 000 pixel superslim for notebook, retractable cable+single side

ERA SLIM 310NB, 300 000 pixel superslim for notebook, retractable cable+single side

1.830,00 ден.   Спореди

ERA SLIM 310NB, 300 000 pixel superslim for notebook, retractable cable+single side


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.830,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ERA SLIM 310NB, 300 000 pixel superslim for notebook, retractable cable+single side

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка