ERA Look 313, 330 000 pixel, 5-in1 function, 2W speaker, 2-port USB hub, headphone, michrop.
ERA Look 313, 330 000 pixel, 5-in1 function, 2W speaker, 2-port USB hub, headphone, michrop.

ERA Look 313, 330 000 pixel, 5-in1 function, 2W speaker, 2-port USB hub, headphone, michrop.

1.683,00 ден.   Спореди

ERA Look 313, 330 000 pixel, 5-in1 function, 2W speaker, 2-port USB hub, headphone, michrop.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.683,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ERA Look 313, 330 000 pixel, 5-in1 function, 2W speaker, 2-port USB hub, headphone, michrop.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка