EPSON SX415

EPSON SX415

4.503,00 ден.   Спореди

EPSON SX415, LCD color, memory card reader, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 30ppm black, 30ppm color, 1200x2400 scan resolution


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.503,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EPSON SX415, LCD color, memory card reader, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 30ppm black, 30ppm color, 1200x2400 scan resolution

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка