EPSON SX235W (C11CB23301) Multifunctional InkJet Printer

EPSON SX235W (C11CB23301) Multifunctional InkJet Printer

3.090,00 ден.   Спореди

EPSON SX235W (C11CB23301) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, Wireless Network Wi-Fi, 30ppm, Resolution 5760 x 1400 dpi, Memory Integrated, 100 sheets input tray, Scaner 1200x2400dpi Up ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.090,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EPSON SX235W (C11CB23301) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, Wireless Network Wi-Fi, 30ppm, Resolution 5760 x 1400 dpi, Memory Integrated, 100 sheets input tray, Scaner 1200x2400dpi Up to 300dpi 2.4msec/line, 600dpi 7.2msec/line, USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка