EPSON SX105, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 26ppm black, 14ppm color, 600x1200 scan resolution
EPSON SX105, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 26ppm black, 14ppm color, 600x1200 scan resolution

EPSON SX105, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 26ppm black, 14ppm color, 600x1200 scan resolution

2.310,00 ден.   Спореди

Шифра 32098 - EPSON SX105, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 26ppm black, 14ppm color, 600x1200 scan resolution


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.310,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 32098 - EPSON SX105, 5760x1440dpi, A4 all-in-one with Scan/Print/Copy, 26ppm black, 14ppm color, 600x1200 scan resolution

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка