Epson Scanner Perfection V370 Photo

7.390,00 ден.   СпоредиScanner Type: Flatbed color scanner with Transparency Unit built-in

Optical Resolution: 4800 dpi with EPSON MatrixCCD®

Hardware Resolution: 4800 x 9600 dpi with Micro Step ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.
Scanner Type: Flatbed color scanner with Transparency Unit built-in

Optical Resolution: 4800 dpi with EPSON MatrixCCD®

Hardware Resolution: 4800 x 9600 dpi with Micro Step Drive™ technology

Maximum Resolution: 12,800 dpi

Color Bit Depth: 48-bit internal / external

Grayscale Bit Depth: 16-bit internal / external

Maximum Scan Area: 8.5" x 11.7"

Supported Film Size: 35mm negatives and slides

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка