EPSON LX-350+ kirilica

12.790,00 ден.   Спореди

Printing Method: 9-pin, serial, impact dot matrix, narrow carriage
Print Direction: Text Mode: Bi-directional
Graphics Mode: Uni-directional (bi-directional via software)

Print Speed:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Printing Method: 9-pin, serial, impact dot matrix, narrow carriage
Print Direction: Text Mode: Bi-directional
Graphics Mode: Uni-directional (bi-directional via software)

Print Speed:
High Speed Draft: 347 cps (10 cpi), 357 cps (12 cpi), 390 cps (15 cpi)
Draft: 260 cps (10 cpi), 312 cps (12 cpi), 223 (15 cpi)
Near Letter Quality: 65 cps (10 cpi), 78 cps (12 cpi), 55 cps (15 cps)

Character Sets:
13 standard versions
15 international character sets
43 NLSP versions
Resident Bitmapped Fonts:

Epson Draft: 10, 12, 15 cpi proportional
Epson Roman: 10, 12, 15 cpi proportional
Epson San Serif: 10, 12, 15 cpi proportional
Epson OCR-B: 10 cpi
Bar Code Fonts: EAN-13, EAN-8, Interleaved 2 of 5, UPC-A, UPC-E, Code 39, Code 128, POSTNET,

Software Drivers:
Operating System: Microsoft® Windows® 2000/ XP/ Win 7-8/ Vista

Interface:
Bi-directional parallel (IEEE-1284) USB high speed (ver 2.0), Serial

Reliability
MTBF: 10,000 POH (25% duty cycle)
Print head life: 400 million strokes per wire
Ribbon life: 4 million characters

+ kirilica

More Info: http://www.epson.com/cgi-bin/Store/jsp/Product.do?BV_UseBVCookie=yes&sku=C11CC24001#3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка