EPSON L800 со интегриран CISS, Печати фотографии CD и DVD

15.999,00 ден.   Спореди

EPSON L800- Continuos Ink Supply System, 6 colors inkjet printer, A4 format, Print speed: 37 ppm b/w, 36 ppm col, printable CD/DVD printing, PhotoEnhance feature, red eye removal, Epson Creativity Sui...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EPSON L800- Continuos Ink Supply System, 6 colors inkjet printer, A4 format, Print speed: 37 ppm b/w, 36 ppm col, printable CD/DVD printing, PhotoEnhance feature, red eye removal, Epson Creativity Suite, resol. up to 5760x1440dpi, borderless printing, USB 2.0 I/F, WIN Only

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка