EPSON L100 PRINTER - со интергиран CISS system

8.390,00 ден.   Спореди

EPSON L100 PRINTER - Continuos Ink Supply System, A4 format, Print speed: 27 ppm b/w, 15 ppm col., Epson Advanced Micro Piezo technology with Variable-sized Droplet, 5760 optimized dpi resolution, USB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EPSON L100 PRINTER - Continuos Ink Supply System, A4 format, Print speed: 27 ppm b/w, 15 ppm col., Epson Advanced Micro Piezo technology with Variable-sized Droplet, 5760 optimized dpi resolution, USB I/F, WIN Only

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка