EPSON EB-X14, 3LCD XGA videoprojector

37.800,00 ден.   Спореди

EB-X14, 3LCD XGA videoprojector, 3000 ANSI lm, contrast ratio 3000:1, AV Mute Slide and Instant off functionalities, 1W speaker, USB Display, E-TORL Lamp (life 5000h). USB type A adn HDMI connectivity...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 37.800,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EB-X14, 3LCD XGA videoprojector, 3000 ANSI lm, contrast ratio 3000:1, AV Mute Slide and Instant off functionalities, 1W speaker, USB Display, E-TORL Lamp (life 5000h). USB type A adn HDMI connectivity. Photo Viewer e Horizontal Keystoner Slide adjuster. Remote control, cable set and soft carrying case included, weight 2, 3 kg. Warranty 2 years on center, lamp 1 year or 1.000h.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка