EPSON EB-465i, Ultra Short Throw Projector XGA

130.000,00 ден.   Спореди

EB-465i, Ultra Short Throw Projector XGA (1024x768), Brightness 3000lm, contrast 2.000:1, weight 5.8 kg. Supported aspect ratio 4:3, 16:10 and 16:9. Speaker 12W integrated. Remote control, setting pla...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 130.000,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EB-465i, Ultra Short Throw Projector XGA (1024x768), Brightness 3000lm, contrast 2.000:1, weight 5.8 kg. Supported aspect ratio 4:3, 16:10 and 16:9. Speaker 12W integrated. Remote control, setting plate and cable set included. Desktop projection and Interactive functionalities. Warranty 2 years, lamp 1 year or 1.000h.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка