EPSON EB-1761W, 3LCD WXGA videoprojector

19.990,00 ден.   Спореди

EB-S02, 3LCD SVGA videoprojector, 2600 ANSI lm, contrast ratio 3000:1, 30° Vertical Keystone, Lamp life up to 5.000h, 1W speaker. Included in the box: Remote control without batteries and power cable....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 19.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EB-S02, 3LCD SVGA videoprojector, 2600 ANSI lm, contrast ratio 3000:1, 30° Vertical Keystone, Lamp life up to 5.000h, 1W speaker. Included in the box: Remote control without batteries and power cable. Weight 2, 3 kg. Warranty 2 years on center, lamp 1 year or 1.000h.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка