Epson BX305F (C11CA79301) Multifunctional InkJet Printer

Epson BX305F (C11CA79301) Multifunctional InkJet Printer

3.590,00 ден.   Спореди

Epson BX305F (C11CA79301) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, Fax 33.6kbps, 34ppm, Resolution 5760 x 1400 dpi, Memory Integrated, 120 sheets input tray, Scaner 1200x2400dpi Up to 300 dpi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Epson BX305F (C11CA79301) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, Fax 33.6kbps, 34ppm, Resolution 5760 x 1400 dpi, Memory Integrated, 120 sheets input tray, Scaner 1200x2400dpi Up to 300 dpi 2.2 msec/line, 600 dpi 7.0 msec/line, USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка