ENGTX550 TI DC TOP/DI/1GD5, NVIDIA GeForce GTX 550 Ti,PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 192bit, Engine CLK (MHz) 975 overclocked, Memory CLK (MHz) 4.104GHz, Shader CLK (MHz) 1950, 1 x DVI-I (HDCP support), 1 x Native HDMI, 1 x D-Sub Outp

8.590,00 ден.   Спореди

ENGTX550 TI DC TOP/DI/1GD5, NVIDIA GeForce GTX 550 Ti,PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 192bit, Engine CLK (MHz) 975 overclocked, Memory CLK (MHz) 4.104GHz, Shader CLK (MHz) 1950, 1 x DVI...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.590,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGTX550 TI DC TOP/DI/1GD5, NVIDIA GeForce GTX 550 Ti,PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 192bit, Engine CLK (MHz) 975 overclocked, Memory CLK (MHz) 4.104GHz, Shader CLK (MHz) 1950, 1 x DVI-I (HDCP support), 1 x Native HDMI, 1 x D-Sub Output, Power Cable, P/N 90-C1CQG0-L0UAY0YZ

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GTX550Ti
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка