ENGTX550 TI DC/DI/1GD5, NVIDIA GeForce GTX550 TI PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 192bit, Engine CLK (MHz) 910 overclocked, Memory CLK (MHz) 4.104GHz, Shader CLK (MHz) 1820MHz, 1X DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, 2-way SL

6.490,00 ден.   Спореди

ENGTX550 TI DC/DI/1GD5, NVIDIA GeForce GTX550 TI PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 192bit, Engine CLK (MHz) 910 overclocked, Memory CLK (MHz) 4.104GHz, Shader CLK (MHz) 1820MHz, 1X DVI-I ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 8 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.547,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGTX550 TI DC/DI/1GD5, NVIDIA GeForce GTX550 TI PCIE PCIE 2.0, Memory 1024MB, Memory Type DDR5 192bit, Engine CLK (MHz) 910 overclocked, Memory CLK (MHz) 4.104GHz, Shader CLK (MHz) 1820MHz, 1X DVI-I (HDCP support), Native HDMI, Power Cable, 2-way SLI technology support

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GTX550
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка