ENGT520/DI/1GD3/V2(LP)

2.299,00 ден.   Спореди

ENGT520/DI/1GD3/V2(LP), NVIDIA GeForce GT520 PCIE CIE 2.0, Memory 1GB, Memory Type DDR3 64 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 1300MHz, Shader CLK (MHz) 1620MHz, 1X DVI-I (HDCP support), Nativ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENGT520/DI/1GD3/V2(LP), NVIDIA GeForce GT520 PCIE CIE 2.0, Memory 1GB, Memory Type DDR3 64 bit, Engine CLK (MHz) 810, Memory CLK (MHz) 1300MHz, Shader CLK (MHz) 1620MHz, 1X DVI-I (HDCP support), Native HDMI, 2X 1-slot LP Bracket

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка