ENERGIZER ETG XP8000 полначи на NETBOOKS и повеќе

11.977,00 ден.   Спореди

Овој полнач е погоден за полнење на netbooks и на многу повеќе. Можете истовремено да го користите како напојувач или да полните три уреди во исто време. Лесен за користење и секогаш има доволна резер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.977,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој полнач е погоден за полнење на netbooks и на многу повеќе. Можете истовремено да го користите како напојувач или да полните три уреди во исто време. Лесен за користење и секогаш има доволна резервна енергија додека патуваат. Батеријата благодарение на литиум полимер технологијата не се испразнува автоматски. Со универзалниот адаптер, можете да го користите насекаде во светот, со опсежниот влез. Со универзалниот адаптер може да ги напојувате повеќето внатрешната батерии на камера .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка