ENERGIZER ETG XP4000 полнач за дигитални апарати и камери

6.726,00 ден.   Спореди

ENERGIZER ETG XP4000 полначот е идеален за дигитални фото апарати и камери. Со овој полнач може да се полнат и Smart телефони, мобилни телефони и MP3 плеери . Можете да го носите овој уред насекаде со...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.726,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ENERGIZER ETG XP4000 полначот е идеален за дигитални фото апарати и камери. Со овој полнач може да се полнат и Smart телефони, мобилни телефони и MP3 плеери . Можете да го носите овој уред насекаде со вас поради својот компактен дизајн и лесна тежина. Лесен за користење и секогаш има доволна резервна енергија додека патуваат. Батеријата благодарение на литиум полимер технологијата не се испразнува автоматски. Со универзалниот адаптер, можете да го користите насекаде во светот, соопсежниот влез. Со универзалниот адаптер може да ги напојувате повеќето внатрешната батерии на камера .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка