ENERGIZER-полнач AP650MC со микро-USB

ENERGIZER-полнач AP650MC со микро-USB

1.947,00 ден.   Спореди

Овој пренослив полнач е идеален за вашите мобилни телефони. Благодарение на компактниот дизајн ќе можете да го закачите на вашиот привезок и да го носите каде сакате. Лесно се полни, само треба да се ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој пренослив полнач е идеален за вашите мобилни телефони. Благодарение на компактниот дизајн ќе можете да го закачите на вашиот привезок и да го носите каде сакате. Лесно се полни, само треба да се поврзе со главниот кабел за полнење од вашиот уред. Благодарение на литум-полимерната технологија батеријата не се испразнува веднаш.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка