EN9600GSO MAGIC/HTDP/512M

EN9600GSO MAGIC/HTDP/512M

2.472,00 ден.   Спореди

EN9600GSO MAGIC/HTDP/512M, PCIE PCIE 2.0, GeForce9600GSO, 512MB DDR2 128bit, Engine CLK (MHz) 550, Memory CLK(MHz) 1.0GHz, Shader CLK(MHz) 1.375GHz, HDTV, 2*DVI-I(1HDCP)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EN9600GSO MAGIC/HTDP/512M, PCIE PCIE 2.0, GeForce9600GSO, 512MB DDR2 128bit, Engine CLK (MHz) 550, Memory CLK(MHz) 1.0GHz, Shader CLK(MHz) 1.375GHz, HDTV, 2*DVI-I(1HDCP)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка