®EN8600GTS Silent/HTDP/256M SilentCool3, GF8600GTS, Memory PCIE*, Type 256M, Ramdac/Engine DDR3 128 bit / 400, TV-OUT 2 GHz, DVI Passive SilentCool3

2.964,00 ден.   Спореди

®EN8600GTS Silent/HTDP/256M SilentCool3, GF8600GTS, Memory PCIE*, Type 256M, Ramdac/Engine DDR3 128 bit / 400, TV-OUT 2 GHz, DVI Passive SilentCool3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.964,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®EN8600GTS Silent/HTDP/256M SilentCool3, GF8600GTS, Memory PCIE*, Type 256M, Ramdac/Engine DDR3 128 bit / 400, TV-OUT 2 GHz, DVI Passive SilentCool3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка