®EN6600GT/HTD/256M, PCIE*, VPU/GPU GF6600GT, 256MB Memory size, RAMDAC(MHz)/Engine CLK (MHz): 400/500, TV OUT: HDTV, DVI: DVI-I, Video IN: N, 2nd VGA: Y

1.515,00 ден.   Спореди

®EN6600GT/HTD/256M, PCIE*, VPU/GPU GF6600GT, 256MB Memory size, RAMDAC(MHz)/Engine CLK (MHz): 400/500, TV OUT: HDTV, DVI: DVI-I, Video IN: N, 2nd VGA: Y


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.515,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®EN6600GT/HTD/256M, PCIE*, VPU/GPU GF6600GT, 256MB Memory size, RAMDAC(MHz)/Engine CLK (MHz): 400/500, TV OUT: HDTV, DVI: DVI-I, Video IN: N, 2nd VGA: Y

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка