EN210 SILENT/DI/1GD2(LP)

EN210 SILENT/DI/1GD2(LP)

1.831,00 ден.   Спореди

EN210 SILENT/DI/1GD2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR2 128bit, Engine CLK (MHz) 475, Memory CLK (MHz) 800 (400MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1.1Ghz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.831,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EN210 SILENT/DI/1GD2(LP), PCIE 2.0, NVIDIA GeForce GT210, 1GB DDR2 128bit, Engine CLK (MHz) 475, Memory CLK (MHz) 800 (400MHz DDR2), Shader CLK (MHz) 1.1Ghz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка