EN210/G/DI/512MD2(LP)

EN210/G/DI/512MD2(LP)

1.587,00 ден.   Спореди

EN210/G/DI/512MD2(LP), PCIE 2.0, GeForce GT210, 512MB DDR2 128bit, Engine CLK (MHz) 589, Memory CLK (MHz) 800MHz, Shader CLK (MHz) 1.400MHz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.587,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


EN210/G/DI/512MD2(LP), PCIE 2.0, GeForce GT210, 512MB DDR2 128bit, Engine CLK (MHz) 589, Memory CLK (MHz) 800MHz, Shader CLK (MHz) 1.400MHz, D-Sub Output, DVI Output x1 (DVI-I), HDMI Output x1, HDCP Support

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка