Elma TP 001

1.688,00 ден.   Спореди

Пегла; 1200W; Подлога - Не 'рѓосувачки челик; Боја - Сребрено/Црна


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 1.688,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пегла; 1200W; Подлога - Не 'рѓосувачки челик; Боја - Сребрено/Црна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 8 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Deep thinking - adds a new dienismon to it all.
Сродни производи


Најпопуларни производи